Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Що потрібно знати, купуючи віскі Jack Daniel's

1. Це єдиний напій в США, який має право називатися саме віскі

Всі інші напої цього роду тут звуться «бурбон», оскільки вони виробляються з кукурудзи, а не з ячменю, як в Європі. Jack Daniel's до 1941 року теж називався бурбоном, але потім, за наполяганням губернатор штату, цей напій виділили в окрему категорію - тенессійській віскі. Таке рішення пояснюється просто: Jack Daniel's має особливу технологію виробництва і цілком має право претендувати на «визначення за географічною ознакою». Тому, якщо ви вирішили купити віскі Jack Daniel’s, будьте готові до того, що вам його можуть запропонувати як бурбон, віскі і тенессійській віскі. Не дивуйтеся такій кількості визначень, а просто спробуйте чудовий напій! 

2. Автор віскіJack Daniel’s – священик

Несподівано, але це правда. Священика звали Денн Колл, і він був власником невеликої винокурні в штаті Теннессі. Саме тут він і придумав свій напій, рецепт якого передав жвавому хлопчику: той допомагав йому по господарству. Коли священик помер, вся винокурня перейшла у власність цього юнака. На той момент йому було всього 13 років, а його ім'я - Джаспер «Джек» Ньютон Деніел. Не важко здогадатися, що саме на честь нього і було названо віскі.

3. Особливості виробництва: якість води та фільтрація

Що ж такого незвичайного придумав священик? Чому його напій відрізняється від інших? Чому знавці і поціновувачі часто купують саме віскі Jack Daniel's? Секретів тут декілька. Наприклад, даний віскі проходить фільтрацію через товстий шар вугілля американського клена, і лише потім заливається в бочки (не в пляшки!). Ще один важливий фактор - це вода, яка використовується. У штаті Теннессі знаходиться велика кількість вапняку, і вода, що пройшла через нього, добре фільтрується і насичується мінералами. Відповідно, використання такої води безпосередньо впливає на смак віскі.

4. Способи вживання віскі Jack Daniel’s

Якщо ви вже налаштувалися і купили віскі Jack Daniel's, то доведіть справу до кінця. Пийте цей напій за всіма правилами, щоб в повній мірі оцінити його смак. По-перше, краще пити його в чистому вигляді. Якщо ж для вас 40% - це занадто велика міцність, то рекомендуємо коктейлі на основі соків - лимонного, яблучного.

По-друге, зверніть увагу на келихи. При змішуванні віскі з різними інгредієнтами краще використовувати широкі келихи з товстим дном. Але якщо вас цікавить саме смаковий букет напою, то скористайтеся келихами у вигляді тюльпанів. Оптимальна температура віскі при його вживанні - 18-21 градус.

Купити віскі Jack Daniel’s ви можете в інтернет-магазині happywine.com.ua. Наш офіс знаходиться в Одесі, але ми здійснюємо доставку продукції в будь-яку точку України.