Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Chivas Regal - знаменитий шотландський віскі

Правильно обрати віскі –це ціла наука. Тут мають значення безліч деталей. Для початку це, звичайно ж, країна-виробник. Якщо ви думаєте, що шотландський віскі, ірландський віскі або американський віскі – це одне й те саме, то ви глибоко помиляєтеся. Вони різняться між собою і за рецептурою, і за способом виробництва. Як результат - істотні відмінності в смаку, кольорі, ароматі і т.д. Ще один важливий критерій - витримка напою. Тут теж все досить зрозуміло: чим довше напій зберігали в спеціальних бочках, тим він стає краще. Ви це добре відчуєте, якщо вирішите купити віскі Chivas Regal. Це одна з найзнаменитіших марок шотландського віскі, продукцію якої дійсно варто спробувати.

Віскі Chivas Regal: історія успіху

Chivas Brothers займається виробництвом віскі вже більше 200 років. Як ви розумієте, за два з гаком століття було випробувано неймовірну кількість рецептів і варіантів. В результаті були знайдені оптимальні (якщо не сказати - ідеальні) способи виготовлення напою. Що тут говорити, якщо навіть наближені англійської королівської сім'ї надавали перевагу саме Chivas Brothers. Люди ці були явно не бідні, і вони могли собі дозволити собі все найкраще, але купували Chivas Brothers. Який з цього висновок? Так-так, віскі Chivas - продукт відмінної якості!

Цікаво, що назва Chivas Regal з'явилася вже на початку ХХ століття, коли шотландська компанія Chivas Brothers вирішила вийти на американський ринок. Новий бренд швидко завоював популярність. У числі шанувальників напою виявився навіть сам Френк Сінатра. Віскі став тут ознакою елітарності, стилю і достатку.

Де в Україні купити віскі Chivas Regal

На сьогоднішній день існує декілька видів віскі Chivas Regal, які в назвах мають різні номери. Зрозуміло, ці номери вибрані не випадково - вони вказують на термін витримки. Припустимо, Chivas Regal 12 - це напій, який був витриманий не менше 12 років, а Chivas Regal 18 - витриманий 18 років. У віскі під назвою Chivas Regal 25 і Chivas Regal The Icon витримка становить не менше 25 років. Є також 21-річний віскі Chivas Royal Salute 21 і купажований віскі Chivas Revolve (більше 12 років). Що стосується Chivas Royal Salute 100 Cask CHIVAS 1801 Revolve, то це купаж трьох видів односолодового віскі з витримкою 25, 30 і 40 років. Широкий асортимент віскі Chivas Royal є в інтернет-магазині happywine.com.ua.

Купити віскі Chivas Regal в Україні можна за різними цінами. Вартість безпосередньо залежить від обсягу пляшки, а також терміну витримки. Наприклад, дванадцятирічний Chivas Regal об'ємом 0,5 літра обійдеться вам набагато дешевше, ніж 21-річний Chivas Royal Salute. Обов'язково враховуйте подібні фактори, замовляючи віскі в інтернет-магазині.