Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

АрАрАт: коньяк, що став легендою

Перший вірменський коньяк «АрАрАт» був створений не менше 130 років тому. Шанувальники і поціновувачі напою повністю переконані: це абсолютно унікальний коньяк, який міг з'явитися тільки тут, в дивовижних умовах Араратської долини. Ми ж сміливо додаємо: в успіху напою величезну роль зіграв і людський фактор. І саме поєднання цих компонентів - природи і працьовитості - призвело до справді феноменального результату.

На сьогоднішній день коньяк «АрАрАт» купити можна більше, ніж у 30 країнах світу. Серед них, звичайно, є і Україна. Кількість пляшок коньяка, що зараз продаються по світу, обчислюється мильйонами, а продукція Єреванського коньячного заводу стала справді легендарною. Простежуючи історію бренду, можна відзначити кілька головних причин популярності вірменського коньяку «АрАрАт».

Професіоналізм творців коньяка «АрАрАт»

Почнемо з того, що на покупку виноградників купця Нерсеса Таіряна надихнув його кузен - Василь Таїров. Той самий вчений і винороб Таїров, який вважається одним з засновників наукової школи виноградарства і виноробства в Росії. Немає нічого дивного в тому, що справжній знавець швидко оцінив виноградники на Арараті. Він зрозумів, що з місцевого врожаю можна виробляти по-справжньому якісні напої з неповторним смаком. Крім того, Таїров допоміг брату впровадити класичну французьку технологію викурювання спирту. Корисні професійні поради зробили свою справу: вірменський коньяк «АрАрАт» тепер є справжнім еталоном смаку.

Підхопив естафету сам Шустов. Його компанія «Шустов і сини» викупили успішне підприємство в 1899 році. Як відомо, Шустов відрізнявся неймовірним креативом і талантом маркетолога, тому під його керівництвом коньяк «Арарат» швидко вийшов на нові ринки і нові обсяги виробництва. Дійшло до того, що напій став поставлятися до двору Миколи II.

Після того, як завод ще кілька перепродавали, він незмінно опинявся в умілих руках. Наприклад, легендарні купажі «Двин», «Наірі», «Ахтамар» створювалися завдяки визнаному майстру Маркара Седракяну. Сьогодні над «Арарат» чаклує Філіп Тібо, в професіоналізмі якого теж сумніватися не доводиться.

Широкий асортимент вірменського коньяку «АрАрАт»

Навіть якщо ви в своєму житті вже пробували «Арарат» і насолодилися його смаком, не поспішайте робити висновки! Повірте, ви ще тільки злегка доторкнулися до прекрасного! Тому що гамма коньяків «АрАрАт» дійсно велика, і кожен напій має свою неповторну родзинку.

Під брендом «АрАрАт» випускаються коньяки з трьома та п'ятьма зірками, а також «Ані», «Відбірний», «Ахтамар», «Васпуракан», «Наїрі», «Двін». До колекційних відносяться «Вірменія» та «Single Cask». Найбільшу витримку мають «АрАрАт» (25 років) і «Еребуні» (30 років). Який з них краще? О, тут вирішувати можете лише ви! Різна міцність, різна смакова палітра, різний післясмак… Ви легко можете підібрати та купити коньяк «АрАрАт» в Україні відповідно до ваших уподобань. Інтернет-магазин HAPPY WINE із задоволенням вам в цьому допоможе.

Висока якість коньяків «АрАрАт»

Купуючи коньяк «АрАрАт», обов'язково переконайтеся в автентичності продукції. Бренд передбачив безліч розпізнавальних знаків, які дозволяють швидко визначити, що саме перед вами: оригінал чи підробка.

Наприклад, на кришці кожної пляшки є опуклий на дотик символ Фенікса. Такий знак є й на самій пляшці, а під ним - вказана дата заснування заводу - 1887 рік. Також слід придивитися до етикетки: там обов'язково має бути вказаний імпортер, адреса виробника, посилання на вебсайт. Будьте уважні при покупці - і тоді задоволення від справжнього вірменського коньяку «АрАрАт» буде вам гарантовано.