Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Історія виникнення вин Трубецького

З ім'ям Петра Трубецького, засновника і першого власника цього шато, пов'язано безліч легенд та історій. Князь був фігурою видатною як на політичному терені, так і у світському житті. Але нас в даному випадку цікавить лише одне його досягнення - це, власне, втілена в життя ідея про створення виноробного господарства.

Не складно здогадатися, що Петро Трубецькой належав до тієї категорії людей, які люблять і високо цінують якісне вино. Але не це стало головною причиною виникнення шато. Просто князь вчасно помітив, що маєтки навколо нього один за іншим занепадають і незабаром та ж доля може чекати і його господарство. Щоб уникнути зубожіння, потрібно було більш раціонально використовувати наявні землі.

Порадившись з головним виноробом Російської Імперії князем Левом Голіциним, Трубецькой зважився розбити виноградник на 67 тисяч акрів. З того часу у князя завжди було вино власного виробництва. Зрозуміло, самостійно впоратися з такою кількістю напою він не міг. Тому продукт надійшов у продаж. При бажанні можна було купити вина Трубецького чотирнадцяти видів.

Якість вин Трубецького

На сьогоднішній день історія виноробного господарства князя П.Н.Трубецького налічує понад 120 років. Зміни за цей час відбулися колосальні. З політичної карти зникли по черзі Російська імперія та СРСР. Однак підприємство продовжує існувати і розвиватися. Фактично, це єдине історичне шато України, яке зберігає давні традиції якості, але при цьому ретельно відстежує всі сучасні досягнення у виробництві вина.

На початку 2000-х років на виноробні була здійснена глибока реконструкція. Вона торкнулася безлічі напрямків. У тому числі було замінено обладнання, оновлені виноградники і т.д. Завдяки таким заходам підприємство завжди залишається в числі лідерів. Ще за часів князя Трубецького його вина завойовували безліч нагород на міжнародних виставках. Ця тенденція зберігається до цього часу. Хоча все ж найкращою оцінкою якості є той факт, що бажаючі купити українські вина Трубецького є не лише в середині країни, а й за її межами.

Секрети виробництва українських вин Трубецького

Особливість всіх вин Трубецького полягає в тому, що в їх складі - виноград, зібраний виключно на власних виноградниках. Тому підприємство має можливість контролювати якість сировини на всіх етапах виробництва. За словами виробника, найважливіше в даному випадку - не обсяг врожаю, а його якість. Тому фахівці приділяють особливу увагу обрізці лози, видаляючи зайві грони і залишаючи найкращі з них.

Виноградники розташовуються в Херсонській області біля Каховського водосховища і виходять на південно-східну сторону. Таке розташування і особливий кут нахилу схилів вважаються ідеальними для вирощування винограду.

Зараз виноробне господарство князя Трубецького пропонує своїм покупцям придбати українські вина з чотирьох колекцій. Кожна з них має свої особливості і відмінності. Наприклад, популярні молоді вина Трубецького мають яскравий і насичений смак, хоча вони не витримуються в бочці. Колекція витриманих вин має витримку як мінімум півроку. Якщо потрібні напої з ще більш тривалою витримкою, то рекомендуємо звернути увагу на марочні вина або на преміум-колекцію. Купити українські вина Трубецького можна в інтернет-магазині happywine.com.ua за найнижчими цінами.