Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Чому потрібно купувати саме мартіні?

Мартіні прийнято вважати алкогольним напоєм «для дівчат» і «для гламурних вечірок». Багато в чому такий образ був створений завдяки неймовірно красивим рекламним роликам за участю зірок Голлівуду (серед них - Шарліз Терон і Джордж Клуні). Але ми вважаємо, що через це усталене кліше потенціал мартіні не розкритий повністю. І ми маємо намір це виправити. Зараз ми наведемо в якості прикладів кілька ситуацій, в яких вермут MARTINI буде просто незамінний!

1. Ви  дівчина, і вам дуже-дуже хочеться красивого життя…

…І щоб поруч був ще неймовірний красень, схожий на Клуні. Загалом, щоб все було прямо як в рекламі. Цей варіант дуже очевидний і тому він стоїть у нас на першому місці. Насправді, навіть покупка MARTINI не гарантує вам реалізації фантазій. Але спробувати щось ви, врешті-решт, можете! І однозначно зможете хоча б частково повторити рекламне відео: той фрагмент, де красива дівчина в елегантній сукні (це ви) з насолодою п'є прозорий напій з келиха на тонкій ніжці... Можливо, продовження теж буде не менш прекрасним. Хто знає, що вам приготувала доля?

2. Ви – чоловік, і ви йдете на побачення з дівчиною…

Навіть якщо ви вважаєте себе брутальним чоловіком, який на спір з легкістю випиває одну за одною чарки горілки, все одно не варто демонструвати подібні навички при своїй дамі. Навряд чи вона оцінить ваші «подвиги», особливо на першому побаченні. Як не крути, а тут вам потрібно проявити максимум такту, галантності та уваги до обраниці. Тому під час романтичної вечері запропонуйте їй легкі напої, які злегка закрутять голову, але не доведуть до нестями. Перевірені варіанти - ігристі вина чи мартіні. Повірте, якщо ви вирішите в такий вечір купити мартіні, а не пляшку горілки з перцем, ви однозначно виграєте в очах дівчини! І саме цього ви й домагаєтеся, правда?

До речі, чарочку коньяку або горілки ви завжди встигнете випити в своїй суто чоловічій компанії друзів.

3. Ви – чоловік, і ви йдете знакомитися з майбутньою тещей…

Треба визнати, тут обставини ще більш складні. І щоб вибратися з них живим, вам потрібно зробити саме це – купити вермут MARTINI. Чому? Тому що купити шампанське в якості подарунка – це вже побитий і заїжджений варіант. Крім того, не забувайте, що відкривати пляшку доведеться саме вам. А якщо раптом руки затремтять або спітніють від надлишку емоцій? Не приведи Боже, розіб'єте улюблену кришталеву люстру «тещі», а разом з нею - і свої надії на щасливе сімейне майбутнє. Тому краще відразу знизити ризики і вибрати мартіні. І протягом усього вечора, знову-таки, пити потрібно саме його, а не горілку. У даній ситуації краще мартіні може бути тільки зелений чай або компот із сухофруктів.

4. Вам сьогодні ні в жодному разі не можна п'яніти…

Зустріч з тещею - не єдиний випадок, коли потрібно максимально тримати себе «в рамках». Це може бути важлива зустріч з бізнес-партнерами, pre-party в рамках масштабного заходу і т.д. Як же впоратися з поставленим завданням: пити щось протягом усього вечора, але при цьому зберігати тверезість розуму? Правильне рішення - вибрати мартіні. Сто грам цього напою ви з легкістю розтягнете на довгий період, а ось з текілою або абсентом такий трюк вам провернути не вдасться. І ще зверніть увагу, що компот тут вам теж не допоможе. Тому що напевно знайдеться маса «доброзичливців» з питанням «Ти що, хворий на виразку шлунку?». А келих мартіні з легкістю відсіче будь-які дурні жарти на тему тверезості.

Зрозуміло, ви можете заперечити, що за допомогою мартіні теж можна напитися. Згодні, можна. Але міцність цього напою становить всього 15 градусів. До того ж, ви можете його розбавити соком або додати лід. А правила вживання напою вимагають пити його невеликими ковтками, а не залпом. Завдяки цим факторам вирішення проблеми суттєво спрощується.

5. Ви дуже любите робити і пити коктейлі…

В цьому випадку мартіні - дійсно відмінний варіант. Без будь-яких жартів і еківоків. На сьогоднішній день придумано ціла купа коктейлів, основою для яких є вермут MARTINI. Тут в хід йдуть різні соки, горілка, шампанське, джин, біттер, спрайт, тонік, содова і багато іншого. Варіантів маса, тому сміливо купуйте мартіні - і експериментуйте!

Очевидно, що перераховані вище причини - далеко не єдині. У кожного з вас може бути своя причина, через яку ви віддаєте перевагу саме мартіні. Наприклад, ви любите солодкі алкогольні напої, а не гіркі, як горілка. А може, ви - естет, і вам подобається, як виглядають келихи для мартіні (вони і справді прекрасні!). А можливо, ви просто обожнюєте ті самі оливки, які полежали трохи в келиху мартіні і отримали особливий смак... Ми готові продовжувати перераховувати далі, але все ж зупинимося. Не будемо більше забирати ваш час, щоб ви могли від теорії перейти до практики. Наостанок тільки підкажемо, що замовити мартіні краще в нашому інтернет-магазині. Тут широкий асортимент мартіні і найкращі ціни на напій.