Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Лідер продажів - текіла Jose Cuervo

Зараз ми будемо говорити про справжніх лідерів. Jose Cuervo на сьогоднішній день вважається найпопулярнішою маркою текіли в світі. Але це звання дісталося компанії дуже непросто, завойовувати його довелося близько 200 років. Втім, зараз, якщо ви захочете купити текілу, то в першу чергу знавці порекомендують вам саме Jose Cuervo. «Чому саме ця марка?», - напевно запитаєте ви, і ваше запитання буде абсолютно справедливим. Що ж, негайно на нього відповідаємо.

1. Висока якість текіли Jose Cuervo

Мабуть, почати потрібно саме з цього. Якщо ви подивитеся весь послужний список, то ви дізнаєтеся, що текіла Jose Cuervo за весь час існування бренду завоювала величезну кількість всіляких нагород і премій на міжнародних виставках. Це та продукція, якість якої не викликає жодних сумнівів. І виробник всіляко намагається підтримувати цей рівень. Наприклад, кожна пляшка напою пронумерована і має особливу печатку. Подібні нюанси допомагають швидко відрізнити справжній продукт від підробки, тому звертайте на них увагу, купуючи текілу Jose Cuervo

На сьогоднішній день за рівнем продажів текіла Jose Cuervo з легкістю б'є всіх своїх конкурентів. Ця марка вважається найпопулярнішою не тільки в Мексиці, але і по всьому світу. Навіть в порівнянні з іншими алкогольними напоями Jose Cuervo виглядає дуже гідно: і входить до шістки найбільших світових алкогольних брендів. Що, погодьтеся, знову-таки говорить про високу якість продукту.

2. Великий асортимент текіли Jose Cuervo

Під брендом Jose Cuervo випускається ціла лінійка текіли. Кожен з видів напою має істотні відмінності. Найбільш популярні сорти можна охарактеризувати так.

Назва Jose Cuervo Clasico говорить сама за себе. Це класична текіла, яку ще нерідко називають срібною. При виробництві молоду текілу змішують зі спиртом, який до цього був витриманий в дубових бочках. На виході отримується прозорий напій з присмаком цитрусових і агави. Добре підходить для коктейлів. 

Jose Cuervo Especial Reposado, навпаки, в коктейлях використовується вкрай рідко. Напій має яскраво виражений букет, в якому відчуваються прянощі і ваніль. Краще пити в чистому вигляді, використовуючи традиційну закуску - лимон або лайм з сіллю.

Jose Cuervo Tradicional являє собою текілу, виготовлену виключно з агави, без додаткових спиртових домішок. Крім агави в напої відчуваються фруктові нотки. Зрозуміло, якщо вже ви вирішили купити текілу преміум-класу, то пити її варто в чистому вигляді.

3. Jose Cuervo – напій для експериментів

Третій критерій багато в чому пов'язаний з другим. Справа в тому, що якщо ви прийдете в бар і вирішите вперше спробувати текілу, то бармен напевно порадить вам купити саме текілу Jose Cuervo. Тому що завдяки різноманітності смаків буде легко підібрати саме той варіант, який підійде новачкові. Тим більше, що текілу можна пом'якшити, використовуючи її в коктейлях. А для тих, хто більш досвідчений або любить більш сильні відчуття, підійде текіла в чистому вигляді. Її часто п'ють залпом, тому в великих кількостях сп'яніння настає досить швидко.