Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Чому варто купити самбуку Molinari Extra

Італійська компанія Molinari, яка займається виробництвом самбуки, офіційно існує з 1945 року. На той момент на ринку царювали по-справжньому потужні компанії, конкурувати з якими було вкрай складно. Проте, Molinari зважилася на це і ризик виявився виправданим: сьогодні бренд Molinari є беззаперечним лідером ринку. Самбуку Molinari Extra купують із задоволенням по всьому світу. Це феноменальний успіх, гідний поваги! Як вдалося такого досягти? Ми спробуємо назвати кілька найважливіших чинників.

1. Величезний професійний досвід творця самбуки Molinari Extra

Не секрет, що компанію створила фактично одна людина - Анжело Молінарі. І прагнення працювати в цьому напрямку з'явилося у нього з ранньої юності. Спочатку він займався постачанням різних спиртних напоїв в інші країни, потім був власником бару, де створював власні рецепти коктейлів. Наступний етап - це робота в компанії Manzi, яка як раз і займалася виробництвом самбуки. Саме там Молінарі детально вивчив весь процес, набрався досвіду і в результаті загорівся ідеєю створити самбуку за власним рецептом. Йому здалося, що напій Manzi дуже сухий, і цей недолік потрібно терміново виправити. Після довгих експериментів ідеальний варіант був знайдений і отриманий результат отримав схвальні відгуки навіть у найзатятіших критиків. Якщо ви зараз запитаєте у знавців, яку краще купити самбуку, то вам порекомендують саме Molinari Extra.

2. Дотримання рецепту в таємниці

Будь-яка самбука - це авторський напій. У кожного виробника свій рецепт, і всі ці рецепти тримаються в суворій таємниці. У цьому сенсі самбука Molinari Extra - не виняток. У кожному поколінні власників компанії є лише одна людина, яка знає точну рецептуру напою. Хоча в 1980-х це правило було трохи змінено. Причиною тому стала непередбачена ситуація, яка поставила під удар усі досягнення. Справа в тому, що в 1981 році одного з синів Анжело Молінарі, Марчелло, викрали зловмисники. Довгий час ніхто не знав про те, де він знаходиться. А оскільки саме Марчелло був єдиним, хто знав секрет самбуки, то виробництво напою незабаром припинилося. Завод зупинився. Купити самбуку Molinari Extra стало важче. Ситуацію врятувала поліція, яка знайшла Марчелло. Після цього випадку було вирішено фірмовий секрет заховати в банківському сейфі, про всяк випадок. 

3. Використання дорогого анису

Так, рецепт самбуки Molinari Extra - це величезна таємниця. Але один з її компонентів відомий абсолютно точно - це аніс. Адже як не крути, а самбука - це напій, заснований саме на анісі. Інша справа, який саме це аніс. Відомо, наприклад, що для виробництва самбуки Manzi використовується зелений аніс, а ось для Molinari Extra був обраний дорожчий зірчастий аніс. Він додав напою сильніший аромат і неповторний смак.

4. Реклама на телебаченнітелевидении

Так-так, мова саме про неї - велику і могутню рекламу. Зараз нам здається це банальним, адже телебачення крок за кроком віддає свої позиції інтернету. Але в той час (а це були 1950-ті роки) тільки починався розквіт телебачення і реклама на «блакитному екрані» була в новинку. Дивовижна внутрішня інтуїція і тут не підвела Анжело Молінарі. Він був серед перших італійських бізнесменів, які зважилися дати рекламу на ТБ, причому за участю знаменитості - Аніти Екберг. І результат виявився дуже вражаючим! Глядачі повірили роликам і стали масово купувати самбуку Molinari Extra.

5. Збереження сімейних традицій

Тут все очевидно і просто. Навички та знання, які мав Анжело Молінарі, він передав своїм дітям. Ті все своє життя теж присвятили виробництву самбуки, зберігаючи і примножуючи попередні досягнення. Потім на зміну їм прийшли онуки. Наприклад, онук Маріо Молінарі точно успадкував талант міксолога. Завдяки послідовній та ретельній роботі сім'ї Молінарі вдається довгий час залишатися найкращими. І судячи з усього, ця тенденція буде зберігатися і надалі.

Якщо ви теж хочете замовити і купити самбуку Molinari Extra, ви можете звертатися в магазин happywine.com.ua. Ми порекомендуємо вам найкращі варіанти за максимально доступними цінами.