Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Ром Captain Morgan: міфи і реальність

Ром Captain Morgan є одним з найпопулярніших напоїв у своїй категорії. За обсягом продажів його обходить тільки грандіозний Bacardi. Але поступитися настільки сильному і досвідченому супернику - не соромно. Навпаки, э сенс ретельно вивчити досвід бренду Captain Morgan, щоб зрозуміти, як йому вдалося піднятися на такий високий рівень.

Вивчаючи історію рому Captain Morgan, ви напевно зіткнетеся з безліччю легенд, які часто далекі від істини. Ми зараз розвінчаємо кілька таких міфів, але зовсім не для того, щоб зменшити престиж напою. Просто інтернет-магазин happywine.com.ua завжди чесний зі своїми покупцями і партнерами. Тому ми розповімо вам правду про напій, але при цьому підкреслюємо: існуючі легенди анітрохи не псують ром Captain Morgan, а лише злегка прикрашають його славу, надають йому романтики. Тому ви можете без побоювання купити ром Captain Morgan в інтернет-магазині і скласти про нього особисте враження.

Міф 1: рецепт рому Captain Morgan придумав сам пірат Морган

Це улюблена казочка маркетологів, які хочуть створити вау-ефект на публіку. Легенда була створена спеціально для просування торгової марки на ринку, щоб було простіше переконати клієнтів купити ром Captain Morgan. Саме ця легенда дала можливість називати Captain Morgan «справжнім піратським ромом». Насправді ж авторами рецепта були брати-аптекарі Леві, які додали до звичайного рому ряд прянощів і трав. Цей рецепт був згодом у них куплений і названий Captain Morgan.

Міф 2: Captain Morgan – справжній ямайський ром

Це твердження вірне лише частково. Спочатку виробництво напою було запущено в одній із старовинних ямайських винокурень, яку викупила канадська компанія Seagram. Згодом всі потужності були перенесені в Пуерто-Ріко: виробляти ром тут було набагато вигідніше завдяки податковим пільгам. Однак напис «ямайський ром» на етикетці зберігся завдяки домовленості з урядом Ямайки. Заради цього компанія Seagram віддала частину прав на бренд місцевому виробнику J. Wray and Nephew Ltd. З того часу весь Captain Morgan, який виробляється саме на Ямайці, за межі країни не імпортується. Цей ром купити можна тільки на острові. Але ж по суті саме його і слід називати істинно ямайським ромом.

Якщо ми повернемося до Seagram, то компанія в 2001 році продала бренд Captain Morgan британській компанії Diageo. Відповідно, виробництво було перенесено на Британські Віргінські острови. Щодо самого напою, то його роблять з трьох сортів рому: ямайського, барбадоського і гайанського. Виходить, ром Captain Morgan може вважатися ямайським тільки частково. 

Міф 3: не весь Captain Morgan - ром

А ось це - чистісінька правда. І виробник цього абсолютно не приховує. Прямо на етикетках деяких сортів Captain Morgan є позначка Spiced. Якщо ви бачите цей напис, це означає, що перед вами не ром, а ромовий напій. Вміст алкоголю в ньому зазвичай становить не більше 37,5% і при цьому є досить багато різних добавок і ароматизаторів. Але, знову ж таки, це не говорить про те, що напій поганий. Швидше, навпаки, таке розмаїття допоможе вам знайти саме те, що вам більше до душі.

Якщо ж ви розгубилися і не можете вибрати для себе щось конкретне, звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину happywine.com.ua. Ми завжди готові вас проконсультувати, щось підказати, відповісти на питання і в результаті - допомогти вибрати і купити ром до смаку. Звертайтесь!