Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Xenta Absenta - один з найпопулярніших абсентів

Якщо ви подумали, що зараз ми вам відкриємо точну рецептуру і тонкощі виробництва абсенту Xenta, то ви помиляєтеся. Точну інформацію про це вам не повідомить ніхто. Однак крім рецептури є і багато інших чинників, які мали свій вплив на популярність напою. І знати про них теж потрібно, особливо якщо ви любите і купуєте Xenta Absenta.

Абсент Xenta народжується в Альпах

Так-так, насправді все починається саме тут, на схилах високих гір. Щороку по весні вони покриваються м'якою ковдрою з трав, і в їх числі є той самий полин, без якого неможливо собі уявити приготування абсенту. Полин спеціально вирощують на дуже великій висоті - близько 2000 метрів над рівнем моря. Це екологічно чиста зона далеко від багатолюдних міст і промислових підприємств. Вважається, що для абсенту найкраще підходять молоді суцвіття полину. Знавці стверджують, що ця частина куща має більш виражений запах і водночас не так гірка, як стебла і листя. Винокурня, де виробляється абсент, знаходиться неподалік, тому доставка головної сировини обходиться зовсім недорого.

У абсента Xenta – видатні попередники

Почнемо з того, що рецепт напою іспанці й італійці, які зараз виробляють абсент Xenta, запозичили у швейцарців. Це потрібно визнати і віддати належне першопрохідникам. З іншого боку, в П'ємонті навчилися робити абсент не гірше, ніж це роблять сусіди. Адже зайнялися цією справою люди з величезним досвідом. Йдеться про виноробів із старовинного п'ємонтського сімейства Фрателли Ферреро ді Рікардо, які до цього займалися вермутами та іншими видами настоянок. Правда, з часом їх завод кілька разів переходив з рук в руки і в результаті власником став Карло Верн'яно, який заснував фірму Torino Distillati. Однак Карло продовжує строго дотримуватися традиції виробництва напою, тому коли ви купуєте абсент Xenta, ви отримуєте той же напій, що вироблявся і сотню років тому.

Широкий асортимент Xenta Absenta

Тут саме час розвіяти кілька міфів. Найпоширеніший з них стосується кольору напою. За класичними канонами абсент повинен бути зеленим, це правда. Причиною тому - хлорофіл, що міститься у великій кількості в полину. Однак, по-перше, відтінки зеленого можуть бути різні. Наприклад, абсент Xenta має світло-зелений відтінок, а абсент Xenta Superior - більш насичений, більш темний зелений колір. По-друге, існує повністю прозорий абсент Xenta Distilled, з якого хлорофіл був вилучений за допомогою дистиляції. Ну і по-третє, коли ви захочете купити абсент або замовити його в барі, майте на увазі, що вам можуть принести абсент різних кольорів - синій, жовтий, коричневий. Не лякайтеся, це просто виробники намагаються справити на вас враження.

В Одесі, в Києві та інших містах України купити абсент Xenta можна в інтернет-магазині happywine.com.ua. Звертаючись до нас, ви в результаті отримаєте якісну продукцію за приємними цінами, високий рівень сервісу і швидку доставку в будь-яку точку країни.