Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Лікувально-столова вода Набеглаві

Природа щедро обдарувала Грузію абсолютно унікальними ресурсами. Красиві гори і море створюють неймовірні пейзажі. Прекрасні виноградники дають чудові врожаї, з яких робиться знамените грузинське вино. А численні мінеральні джерела дарують справжню лікувальну воду, яка має на людський організм найблаготворніший вплив. До числа найбільш популярних з них можна сміливо віднести «Набеглаві».

Лікувальні властивості води "Набеглаві"

  • «Набеглаві» відносять до тієї мінеральної води, яку спокійно можна пити щодня. Це вуглекисла гідрокарбонатна вода, що має високий вміст натрієвих солей. Позитивно впливає на серцево-судинну систему, допомагає усунути проблеми шлунково-кишкового тракту.
  • За своїми властивостями та складом вода сміливо конкурує зі знаменитою «Боржомі» - і виграє! Обидві мінералки схожі між собою за складом, але є і важливі відмінності. По-перше, в «Набеглаві» - підвищений вміст іона магнію і сульфатів. По-друге, тут менше вміст хлору. В результаті вода має не лише лікувальні властивості, але і відмінний смак. На сьогоднішній день за обсягом продажів «Набеглаві» випереджає воду «Боржомі».

Якість води "Набеглаві"

  • Це мінеральне джерело знаходиться в однойменному селі Набеглаві. Тут проживає всього кілька сотень жителів, але назва цього населеного пункту відома всім: купити мінеральную воду «Набеглаві» у склі і ПЕТ можна будь-де.
  • Ретельні дослідження якості води «Набеглаві» почали ще в першій половині ХХ століття. Латвійський вчений Роберт Купціс уважно вивчив хімічний склад води. Надалі аналіз води проводився експертами багаторазово - і кожен раз підтверджувалася висока якість «Набеглаві».
  • Розлив води в промислових масштабах почався в 1958 році, коли в селі Набеглаві був побудований завод. Нещодавно тут з'явився новий завод, великий і сучасний. Такі перетворення були вкрай необхідні, адже темпи продажу збільшуються, бажаючих купити воду «Набеглаві» стає все більше. Забезпечити ці запити на належному рівні як раз і зможе новий завод.

Де купити воду "Набеглаві"

  • Виробником мінеральної води є Healthy Water. Крім «Набеглаві» компанія поставляє на ринок і іншу продукцію. Наприклад, питну воду «Бахмаро» і різні соки.
  • Реалізацією і продажем води «Набеглаві» займається офіційний імпортер в Україні ТОВ «ТАЇС-Дистриб'юшн», м. Одеса
  • «Набеглаві» пропонує воду в пляшках різного об'єму: 0,2 л, 0,5 л (ПЕТ пляшка), 0,5 л (скляна тара), 1 л (ПЕТ пляшка). Придбати мінеральну воду «Набеглаві» в Україні можна в інтернет-магазині happywine.com.ua.