Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Секрет бехерівки зберігається два століття

Бехерівка - це той рідкісний випадок, коли про походження спиртного напою відомо практично все, починаючи від часу і місця створення напою до імені самого творця. Вперше в продажу вона з'явилася в 1807 році завдяки аптекареві з Карлових Вар (Чехія) Йоганну Бехера. Історію напою можна відстежити до найдрібніших деталей протягом двох століть його існування.

Єдине, що залишається секретом протягом всього цього часу, - це безпосередньо рецепт настоянки. З упевненістю можна сказати лише те, що при виробництві використовується виключно місцева вода Карлових Вар і що трав'яний збір для настоянки включає в себе більше 20 найменувань. Але повний список цих трав і їх пропорції знають лише дві особи в світі. Спроби любителів-експериментаторів відтворити напій за власними рецептами провалюються одна за одною. Тут якраз доречно порадити: не намагайтеся повторити це вдома! Просто тому, що у вас не вийде. Хочете спробувати справжню бехерівку? Купіть в інтернет-магазині happywine.com.ua!

Купити бехерівку можна і в лікувальних цілях

Якщо ж вам вже пощастило купити бехерівку і спробувати її, то вам напевно запам'яталися її особливий аромат і післясмак. Нерідко доводиться чути відгуки про те, що спочатку напій викликає асоціації з лікувальними мікстурами. І ці порівняння мають під собою певні підстави. Як ми вже говорили, по суті бехерівка - це міцна настоянка з безлічі трав, в тому числі - лікувальних. Йоганн Бехер, як професійний медик, спочатку задумував створити настоянку як лікувальний засіб від шлункових хвороб. Однак в результаті вийшов дуже якісний алкогольний напій, який швидко отримав визнання і популярність. Тому ярлик «ліки» так і не закріпився за бехерівко.

До речі, багато поціновувачів напою і зараз абсолютно впевнені в цілющих властивостях бехерівки. Наприклад, чехи вважають за краще пити її невеликими порціями після вечері, як дигестив. Також в лікувальних цілях її додають в невеликих дозах в чай ​​або каву. Є, зрозуміло, і більш сміливі способи вживання. Вважається, що бехерівка добре поєднується за смаком з пивом: спочатку потрібно випити чарку лікерної настоянки, а потім - відразу ж запити пивом. Якщо ви вирішите поекспериментувати таким чином, то будьте готові до того, що швидко захмелієте. Тому правильно розраховуйте свої сили.

Вибираємо бехерівку: сорти настоянки

Виробництво бехерівки можна сміливо назвати сімейним бізнесом, адже секрет напою переходить з покоління в покоління. Відповідно, підприємством керують саме члени сім'ї. Вони тримають в своїх руках всі процеси виготовлення. Крім того, як ми вже згадували, має величезне значення вода, яка використовується. Тому, як не крути, а виробництво бехерівки міцно-міцно прив'язане до Карлових Вар. І якщо ви бачите, що на пляшці вказано інше місце виробництво, то значить, перед вами відверта підробка.

Якщо ви хочете придбати справжню бехерівку, то ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині. У нас в асортименті Becherovka Original (її міцність становить 38 градусів) і Becherovka Lemond (міцність - 20 градусів). Існують і інші види бехерівки, але купити її можна тільки безпосередньо на підприємстві в Чехії.