Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Що треба знати про коньяк Hennessy

Переказувати всю історію Hennessy - безглузде заняття, оскільки справжні знавці і поціновувачі знають її прекрасно. Цей бренд на слуху по всьому світу вже кілька сотень років. Тому немає особливої необхідності повідомляти, що компанія названа на честь засновника - Річарда Хеннессі, або що коньяк Hennessy купували і любили навіть царські і королівські особи різних держав. Немає потреби говорити і про те, що напій визнаний найкращим у своїй категорії. Набагато цікавіше обговорити вплив, який справив бренд на всю коньячну справу.

Класифікація коньяків - це винахід сім'ї Hennessy

Ідея прийшла голову правнуку Річарда Хеннессі - Моррісу. У 1865 році він озвучив вголос ідею маркувати коньяки певним чином, щоб було одразу зрозуміло, скільки років витримки має кожен конкретний напій. Як позначення були обрані зірочки. Вся система класифікації виглядає дуже просто:

  • 3 зірочки мають коньяки з витримкою не менше трьох років;
  • 4 зірочки - з витримкою не менше чотирьох;
  • 5 зірочки - з витримкою не менше п'яти.

Вперше така класифікація була застосована саме брендом Hennessy, але згодом дуже швидко поширилася на всі коньяки. Завдяки цьому кожен, хто збирається купити коньяк і уважно вивчає етикетку на пляшці, швидко знаходить інформацію про напій. Принцип виявився не тільки дуже простим, але також зручним і надійним.

"Старий чудовий коньяк" - це теж Hennessy

Ви можете заперечити, що не менш поширеною є класифікація коньяків літерами:

  • V.S. (very special), Selection, de Luxe, Trois Etoiles - витримка не менше 2 років;
  • Superior - мінімум трьохрічна витримка;
  • V.S.O.P. (Very Superior Old Pale), V.O. (Very Old), Vieux, Reserve - не менше 4 років;
  • V.V.S.O.P. (Very Very Superior Old Pale), Grande Reserve - не менше 5 років;
  • X.O. (Extra Old), Extra, Napoleon, Grand Reserve - витримка складає мінімум 6 років.

Що ж, це вірно. Але чи знаєте ви, що одне з цих скорочень також має безпосереднє відношення до бренду Hennessy? Справа в тому, що на початку XIX століття (а точніше - в 1817 році) майбутній король Великої Британії зробив замовлення у компанії Hennessy. Принцу захотілося скуштувати той самий "very superior old pale cognac". Це визначення збереглося у вигляді абревіатури V.S.O.P. і теж активно використовується при класифікації, продажу та купівлі коньяку.

Оригінальна реклама коньяку Hennessy

Ми абсолютно не беремося стверджувати, що це - винахід і вигадка безпосередньо компанії Hennessy. Але те, як ідея була втілена в життя в XVIII столітті, заслуговує на повагу і захоплення навіть у XXI столітті!

Йдеться про так звану спонсорську підтримку заходів. Компанія Hennessy завжди позиціонувала свій коньяк як напій для аристократів і заможних людей. Це завжди був атрибут розкоші. Тому бренд підтримував завжди тільки найграндіозніші і наймасштабніші заходи, де збиралися всі "вершки суспільства". Ті, хто вже пробував до цього коньяк Hennessy, відразу розуміли, що п'ють знаменитий елітарний напій і це тішило їх самолюбство. Той, хто вперше пробував коньяк Hennessy, тут же долучалися до числа шанувальників напою. В результаті у свідомості знаті і багатіїв остаточно закріпилася ця думка: для підтримки престижу в домашньому барі обов'язково потрібно мати чудовий коньяк Hennessy. Бренду саме це і було потрібно. Спонсорська підтримка заходів принесла феноменальний успіх компанії, а кількість бажаючих купити коньяк Hennessy постійно збільшувалася.

Власне, Hennessy досі підтримує цей імідж і орієнтується в першу чергу саме на еліту. Ви теж хочете знати, яка розкіш на смак? Немає нічого простіше! Купіть в інтернет-магазині happywine.com.ua одну або кілька пляшок коньяку Hennessy - і насолоджуйтеся!