Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Український коньяк SHABO на французький манер

Не секрет, що при суворому дотриманні існуючих правил коньяками можна назвати лише малу дещицю напоїв. Маються на увазі тільки ті бренді, які були створені за особливою технологією в одному з регіонів Франції. Однак найчастіше про це правило забувають і за звичкою називають коньяками всі напої, створені на різних територіях, але за коньячною технологією. Українські коньяки Шабо тут не виняток.

На сьогоднішній день існує декілька видів коньяків цієї марки. Це власне "Шабо", "SHABO RESERVE", "Iukuridze Family Reserve", грузинський коньяк "ERISIONI", а також є кілька колекцій бренді. Компанія SHABO вийшла на український ринок у 2003 році, а коньяки почала випускати через два роки - в 2005-му. Компанія наполягає на тому, що при виробництві алкогольних напоїв вона використовує не тільки власну сировину, але також французькі, грузинські, іспанські коньячні спирти. Про це свідчить, зокрема, склад, зазначений на етикетці. Якщо ви захочете купити коньяк SHABO, зверніть увагу на цю деталь.

Сорти українського коньяку SHABO

Яскравим прикладом такого "збірного" купажу є коньяк "Шабо". Тут використані спирти з різних країн з витримкою від 3 до 5 років, але вони "облагороджені" спиртами, що мають витримку від 6 до 10 років. Для тих, хто шукає щось більш вишукане, виробник пропонує елітні коньяки "Шабо" і "SHABO RESERVE", які можна з упевненістю віднести до напоїв преміум-класу. Тут в складі присутні спирти з витримкою до 10 років. Ці колекції дуже швидко завоювали своє "місце під сонцем" і підтвердили якість. Тому ви можете сміливо приєднатися до числа шанувальників і купити український коньяк, ціна якого цілком доступна.

Окремо в ряду коньяків стоять так звані "грузинські" колекції - "ERISIONI" і "Iukuridze Family Reserve". Йдеться про те, що основу цих напоїв складають коньячні спирти з Грузії. Ця країна по праву пишається своїми виноградниками, тож в якості місцевої сировини для коньяків сумніватися не доводиться. Примітно, що спирти для купажування коньяків відбирали представники грузинської сім'ї Іукурідзе, які є власниками компанії SHABO.

ШАБО відповідає за якість своїх коньяків і вина

Слід визнати, що смілива ідея відродити колись відомий бренд SHABO виявилася справді геніальною. Насправді виноробством в Шабо почали займатися ще в XIX столітті переселенці зі Швейцарії, і довгий час ця діяльність була успішною. Однак за радянських часів "антиалкогольні кампанії" дуже сильно вплинули на ситуацію: виноробство перестало бути прибутковим і зійшло нанівець. Лише на початку 2000-х років почалися зміни в кращу сторону. На щастя, на відновлення колишнього імені знадобилося зовсім небагато часу, зате результат виявився приголомшуючим. Приблизно через 15 років вино, горілку і коньяк SHABO купить можна вже не тільки в Україні, але й за її межами.

В цілому, на даний момент можливості "Шабо" дуже широкі: підприємство працює за схемою повного технологічного циклу - від вирощування винограду до бутилювання напоїв. Зрозуміло, для цього довелося вкласти у виноробний комплекс чимало сил і коштів. У тому числі на підприємстві були оновлені виноградники і встановлено високотехнологічне обладнання, яке дозволяє максимально ефективно і якісно обробляти ягоди винограду. Технологічні потужності знаходяться в безпосередній близькості від виноградників, тому транспортування не займає багато часу, а ягоди потрапляють на переробку в ідеальному стані. Подібні нюанси вкрай важливі і безпосередньо позначаються на якості продукції. Але, як бачимо, ця овчинка однозначно варта була вичинки.

Якщо ви теж хочете спробувати українські коньяки Шабо, купіть їх в інтернет-магазині happywine.com.ua. Разом з обраною продукцією ви отримаєте високий рівень обслуговування і невисокі ціни на продукцію. Чекаємо на  Вас!