Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

П'ять факторів популярності горілки Nemiroff в Україні

Nemiroff - це один з тих брендів, який на території України не потребують додаткового представлення.

По-перше, тому, що він був створений саме в Україні, а тут люди уважно стежать за досягненнями своїх земляків.

По-друге, торгова марка Nemiroff існує вже досить давно - з 1992 року. Тому у бренду було предостатньо часу на власну розкрутку і завоювання позицій.

По-третє, на свою рекламу компанія дійсно не шкодує ні грошей, ні сил. Рекламні ролики горілки Nemiroff добре відомі всім телеглядачам і любителям газет.

По-четверте, якість горілки Nemiroff дійсно висока, що теж сприяє популяризації бренду. Спрацьовує так зване "сарафанне радіо".

По-п'яте, компанія весь час шукає способи здивувати покупців, експериментує і придумує нові смаки горілки.

І хоча на сьогоднішній день Nemiroff вже не можна вважати стовідсотково українським брендом, він зберігає високі позиції на ринку алкогольних напоїв. Тому є сенс поговорити про продукцію Nemiroff більш детально.

Горілка Nemiroff ORIGINAL: перший авторський напій бренду

Обговорення варто почати, зрозуміло, з горілки Nemiroff Original. Вона є знаковою для всієї компанії, оскільки це перший продукт, створений за власним рецептом. А перший досвід, як ви знаєте, не забувається ніколи. Перша пляшка горілки Nemiroff Original була випущена в далекому 1998 році і досі входить в число найпопулярніших напоїв Nemiroff. Більш того, горілку Nemiroff Original купують (і з великим задоволенням!) більш ніж у 70 країнах світу. Часто саме цей напій характеризують як "чоловічий" через його особливий смак. У ньому відчутно помітний кмин, пом'якшений солодкістю натурального меду. Після вживання залишається терпкий, але приємний післясмак.

Горілка Nemiroff Delikat: особливість м'якого смаку

На контрасті можна порівняти горілку Nemiroff Original і горілку Nemiroff Delikat. Все ті ж 40 градусів міцності залишають після себе зовсім інше враження. Виробник наполягає на тому, що головна причина певної ​​м'якості горілки Nemiroff Delikat полягає в особливій якості двох основних інгредієнтів - спирту та води. Наприклад, вода "аби яка" тут не підходить в жодному разі. Тому Nemiroff використовує виключно артезіанську воду з природної свердловини на Подолі. Третім, додатковим інгредієнтом тут є імбир, який теж має пом'якшувальну дію. Таким чином того самого делікатного ефекту виробник досягає природним шляхом, без використання штучних пом'якшувачів. Купити горілку Nemiroff Delikat можна до будь-якого святкового застілля, оскільки напевно припаде до смаку кожному.

Горілка Nemiroff Light має нестандартну міцність

До таких "полегшених" варіантів можна віднести горілку Nemiroff Light. Вона з'явилася на ринку в 2003 році, поряд з двома іншими новинками - Nemiroff "Житня з медом" і LEX vodka.

Тут легкість напою була досягнута вже іншими способами. В першу чергу, це, звичайно, зниження градусності. Тому якщо ви хочете купити горілку Nemiroff Light, зверніть увагу, що її міцність становить 38 градусів. Що стосується додаткових інгредієнтів, то тут правлять бал кардамон і кориця. Тому післясмак напою має чітко виражені нотки екзотичних спецій.

Горілка Nemiroff Premium: два сорти преміум-класу

До лінійки "преміум" на даний момент відносяться дві горілки - Nemiroff Premium De Luxe і Nemiroff Premium Cranberry. При виробництві обидві проходять додаткову обробку особливим сорбентом. De Luxe має тонкий м'ятний аромат, а в Cranberry відчувається журавлина. Обидва напої неодноразово отримували нагороди та визнання на різних конкурсах алкогольних напоїв.

Купити горілку Nemiroff будь-яких сортів можна в нашому інтернет-магазині. Якщо ви не впевнені, який саме напій вибрати з усього асортименту, звертайтеся до наших менеджерів. Вони допоможуть вам знайти саме те, що на даний момент хоче ваша душа.