Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Джин Beefeater виробляється тільки в Лондоні

Більшість країн світу має свої алкогольні пристрасті і традиції. У тому числі багато держав пишаються якимись особливими місцевими напоями. Наприклад, справжні поціновувачі їздять до Греції спеціально для того, щоб там купити метаксу, а до Франції – щоб купити справжній коньяк або купити кальвадос. Але є деякі напої, які мають ще більш чітку географічну прив'язку. Тут йдеться вже не про країну або регіоні, а саме про місто. До таких чітких локацій можна віднести Карлові Вари, де виробляється бехеровка. Або Лондон, де ось уже 150 років поспіль виробляється джин Beefeater.

Beefeater досить легко розпізнати серед інших джинів. Він виділяється завдяки кільком своїм характеристикам. Звичайно, в першу чергу, це головний символ напою - той самий англійський біфітер (тобто лейб-гвардієць), що зображений на етикетці. Але це - лише зовнішні параметри, а є й інші, більш складні і вишукані, що змушують нас купити джин Beefeater. Про них ми зараз і поговоримо.

1. Унікальний рецепт напою

Зрозуміло, як і всякий джин, Beefeater має в своєму складі ялівець, а основою служить зерновий спирт. Також напевно відомо, що при виготовленні використовуються коріандр, цедра лимона і апельсина, солод, мигдаль, коріння фіалки і дягеля. Звичайно, точні пропорції цих інгредієнтів не розголошуються. Більш того, існує думка, що і цей список - далеко не повний. Нібито виробники вказують на етикетці лише основні складові, а все інше залишається під грифом «секретно». Точну рецептуру знають лише кілька людей. Однак навіть наявних офіційних даних вистачає, щоб зрозуміти, що напій дійсно істотно відрізняється. Автором рецепта є фармацевт Джеймс Барроу, який, судячи з усього, дуже непогано розбирався в травах. Завдяки своїм знанням і постійним експериментам йому вдалося знайти відмінне поєднання інгредієнтів. Важливий також той факт, що всі використовувані рослини - найвищої якості. Їх доставляють до Лондона з усього світу. Тут вони заливаються пшенично-ячмінним спиртом, настоюють, а потім проходять 8-годинну дистиляцію. Загалом, як би доморощені умільці не наманалися повторити самостійно весь цей процес, отримати потрібний результат їм ніяк не вдасться. Тому вам доведеться купити джин Beefeater, щоб оцінити йго справжній смак.

2. Специфічний смак джина Beefeater

Тут все очевидно. Якщо напій має особливі інгредієнти і унікальну рецептуру, то в підсумку виходить по-справжньому незвичайний результат. Що ж ми маємо в даному випадку? Купуючи джин Beefeater, ви повинні знати, що вибираєте джин з деревним і гіркуватим смаком. Цю гірчинку напою додають ті самі трави, про які йшла мова вище. Цікаво, що міцність у даного джина - різна, залежно від країни, для якої напій зроблений. Якщо в більшості країн продають Beefeater міцністю 47%, то в самій Великій Британії надають перевагу більш м'якому варіанту - з міцністю 40%.

3. Особливості вживання джина Beefeater

Через свою високу міцність Beefeater рідко п'ється в чистому вигляді. На це наважуються тільки відчайдушні шанувальники джина. Якщо ви належите до їх числа, то рекомендуємо пити напій сильно охолодженим.

І все ж частіше цей джин використовують в якості основи для коктейлів. Причому, рецептів коктейлів придумана неймовірна кількість. Якщо ви купили джин Beefeater і хочете поекспериментувати, то почніть з нескладних варіантів. Наприклад, зробіть «джин-тонік» (джин, тонік, лимон, лід), «грейпфрут сплеш» (джин, грейпфрутовий сік, лід) або «коктейль 001» (джин, спрайт, смородиновий сироп). Є, звичайно, і варіанти складніше. Так, коктейль «Олександр» включає в себе джин, кавовий лікер, вершки, мелений мускатний горіх і лід. А «Леді Чаттерлей» складається з джина, лікеру Кюрасо, сухого вермуту, апельсинового соку.

Отже, якщо ви вирішили скуштувати напій у всіх його можливих варіаціях, то звертайтеся в інтернет-магазин happywine.com.ua. Тут ви можете купити джин Beefeater за найприємнішими цінами. Чекаємо на Вас!