Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Black label і Red label - лідери серед віскі Johnnie Walker

Червоний і чорний "Пішохід" - це, мабуть, дві найвідоміших лінійки шотландського віскі Johnnie Walker. Насправді цей бренд пропонує досить широкий асортимент напоїв, які, до речі, у всіх своїх назвах теж мають той чи інший колір. Але з різних причин саме Red і Black отримали найбільшу популярність у світі.

Так чим саме вони підкорили покупців? Як виділилися на загальному тлі? Відповідь на це питання дуже проста: це досить якісний віскі за доступною ціною. Іншими словами, це той віскі, купити який може практично кожен. Що стосується смакових якостей і органолептики, то ці види віскі істотно відрізняються один від одного.

Віскі Red label - четвертий у світі серед алкоголю

Лінійка Red label являє собою віскі стандартного купажу. До складу напою включені 35 різних сортів віскі, витримка кожного з яких становить 3-5 років. Рецепт даного віскі був придуманий в XIX столітті, але саме під назвою Red label купити віскі можна було з 1909 року, коли стався ребрендинг. До 1920 року напій уже продавався в 120 країнах, що говорить про його безсумнівний успіх. В цілому на сьогоднішній день віскі Red label займає четверте місце в світі за обсягом продажів серед алкогольних напоїв.

Віскі Red label має золотисто-червонуватий колір. У букеті ароматів відчуваються ваніль, солод, прянощі і легкий димок.

Віскі Black label - перший в світі серед скотчів

Це вже напій більш високого класу, в порівнянні з віскі Red label. До складу входять віскі 40 сортів з витримкою не менше 12 років. На ринку віскі Black label теж присутній з 1909 року, як і його червоний "напарник". Можна сказати, що за минулі майже 120 років обидва напої не змінювалися ні за зовнішнім виглядом, ні за рецептурою. Якщо говорити про популярність, то Black label є найбільш продаваним витриманим скотчем в порівнянні з іншими марками.

Віскі Black label має темно-бурштиновий колір і дуже насичений аромат. У ньому добре відчуваються нотки карамелі, меду, сухофруктів, пряностей, ванілі, а також присутня торфлено-димна нотка.

Купуємо віскі Johnnie Walker: на що звернути увагу

Потрібно визнати, що підробок віскі Johnnie Walker на ринку існує неймовірна кількість. Тому якщо ви вирішили купити віскі, то краще звернутися до перевірених магазинів. Крім того, варто запам'ятати кілька відмінних рис справжнього віскі Johnnie Walker.

  • Пробка. На будь-якому віскі Johnnie Walker вона зроблена у вигляді бочки. Також на її поверхню нанесено напис Johnn Walker & Sons.
  • Стінки пляшки. Є гравірування у вигляді логотипу бренду - крокуюча людина (той самий Walker).
  • Дно пляшки. На дні викарбувана мітка JW, а також вказаний літраж пляшки.
  • Етикетки. Нанесені на пляшку суворо під кутом 35 градусів. На дотик все етикетки - рельєфні.

Якщо пляшка відповідає всім зазначеним критеріям, можете сміливо брати напій, оскільки в ваших руках - оригінал. Наприклад, оригінальний віскі Johnnie Walker купити можна в магазині happywine.com.ua за найкращими цінами.