Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Колір блакитному вину дають натуральні інгредієнти

Новинка останніх кількох років - вино блакитного або навіть синього кольору - була створена саме для цього: дивувати, викликати емоції, шокувати! І виробникам це вдалося. Своєї мети вони досягли! З того моменту, як блакитне вино з'явилося на ринку, поціновувачі вина і експерти ведуть запеклі суперечки про те, що ж це за продукт і чи можна його вважати справжнім вином.

Для початку потрібно сказати, що всупереч поширеній думці, перший подібний напій з'явився ще в 2006 році. Ідея належить Premium Vintage Cellars, які випустили блакитне ігристе Blanc de Bleu® CuvéeMousseux. Там в якості барвника була використана чорниця. На виході вийшов напій ніжного блакитного відтінку. Але в 2015 році компанія Gik їх переплюнула, створивши синє вино з дуже насиченим, глибоким кольором. І в даному випадку джерелом синяви теж є органічні пігменти - антоціани, які містяться в шкірці винограду.

Існує декілька виробників блакитного вина

Як і слід було припустити, творцями цього напою стали люди, які не мають жодноо відношення до виноробства. Адже не секрет, що в цій галузі в глибокій пошані традиції і давній уклад. Будь-які нововведення сприймаються досить важко. А ось люди ззовні з легкістю долають подібні перешкоди, змінюють шаблони і відкидають стереотипи. Компанія Gik - це стартап з Іспанії. І потрібно визнати, що всього за кілька років (вино вийшло на ринок у 2015 році) новинка перетворилася на справжній хіт. Блакитне вино купити хочуть в різних країнах світу. Тому вдалу ідею підхопили й інші виробники. Наприклад, в Україні можна купити вино Vega Cristina Blue Moscato або вино Frizzante. Ці вина мають різну смакову палітру, тому радимо спробувати обидва варіанти, щоб скласти остаточну думку про блакитні вина.

Причини купити блакитне вино

Що ж приваблює людей, які готові придбати синє вино? Можна зробити декілька основних припущень.

  • Бажання поекспериментувати, спробувати щось нове, незвичайне. Ось ви, наприклад, можете відразу сказати, яким може бути на смак блакитне вино? Навіть якщо ми розкриємо всі карти і скажемо, що це солодкуватий напій, що нагадує одночасно вино і фруктовий коктейль, то вам все одно захочеться спробувати напій і скласти власне враження. Так реагують більшість покупців.

  • Прагнення здивувати когось. Якщо ви хочете викликати справжні, щирі емоції подиву, якщо хочете справити враження своєю оригінальністю - сміливо купуйте блакитне вино! Воно стане чудовим доповненням і яскравим штрихом, наприклад, до романтичного побачення. Пригостивши свою другу половинку таким напоєм, ви залишите незабутні враження!

  • Створення нових ексклюзивних коктейлів. У класичні коктейлі, де серед інгредієнтів є вино, додайте синій напій. А ще краще - дайте волю своїй фантазії і придумайте свій варіант! Як мінімум, можна заморозити вино і додавати потім сині кубики в келих. Виглядає дуже стильно і незвично.

Як выбрати блакитне вино

Зрозуміло, зазначені вище вина - не єдині напої блакитного кольору. Тут не можна не згадати абсент, який колись існував тільки в зеленому кольорі, але потім виробники створили цілу палітру кольорів напою. Існує навіть блакитний джин від португальського бренду Sharish, але в Україні його знайти вкрай складно. А ось блакитне вино купити можна на нашому сайті без всяких проблем! Звертайтеся до менеджерів HAPPY WINE - і вибирайте найкращі алкогольні і слабоалкогольні напої, які є в нашому асортименті