Uk
|
Ru
Обратный звонок
График работы:
с 9:00 до 18:00 Рабочие дни: Пн-Пт

Вино для аристократів і бомонду

Комусь може здатися, що назва для цього вина вибрана надто помітна і претензійна. Адже, погодьтеся, при слові «барон» одразу виникають асоціації з вищим суспільством, аристократією, пишними балами... Але справа в тому, що всі ці асоціації - цілком виправдані! У гучній на перший погляд назві прихована справжня історія напою - дуже давня і благородна. Це ж благородство відчувається і безпосередньо в смаку вина «Барон д'Аріньяк». На підтвердження ось декілька цікавих фактів.

Вино «Барон д'Аріньяк» створив справжній барон

Отже, володіння сім'ї д'Аріньяк дійсно існують. Вони розташовані в чудовій місцевості біля Піренейських гір. Знаменита родина отримала ці землі в свою власність в середині XV століття. А два століття по тому, в 1649 році, тут народився той самий майбутній винороб, маленький барон д'Аріньяк.

Все своє дитинство він провів в цьому приголомшливому місці, милуючись природою і спостерігаючи за тим, як ростуть виноградники. Величезний вплив на нього мав його дядько, який розповідав про секрети вирощування винограду та виноробство. Ставши повнолітнім, юний барон д'Аріньяк впритул зайнявся створенням вин.

І підійшов до цієї справи з повною відповідальністю. Його часто можна було побачити серед виноградників, де він ретельно розглядав виноградні лози, спілкувався з робітниками, брав участь в зборі врожаю. Він з особливою уважністю підійшов до підбору сортів винограду для вина. В результате, завдяки унікальним поєднанням вино барона д'Аріньяка отримало особливий смак і аромат.

Як «Барон д'Аріньяк» завоював визнання

Звичайно, слід визнати, що потрібний баланс інгредієнтів при виробництві був знайдений лише через довгий період часу. Постійно проводячи експерименти з вином, барон далеко не одразу отримав потрібний йому смак вина. Але ось у 1676 році д'Аріньяк нарешті зважився розіслати своє червоне вино не тільки своїм друзям і родичам, але навіть сім'ям, які близькі до короля.

При цьому він був готовий до критики і гострим коментарям, оскільки, як відомо, все французи є справжніми поціновувачами вина і відмінно розбираються в напоях. Проте всі хвилювання були марні: вино барона д'Аріньяка було оцінено дуже високо і швидко завоювало популярність.

Вино «Барон д'Аріньяк» під відповідною торговельною маркою стало випускатися в 1979 році. Виробником стала компанія Les Grands Chais de France (GСF), яку очолює Джозеф Хелфріш. Керівництво бренду наполягає на тому, що їх основне завдання: максимально зберігати той елегантний смак, яким давно славиться французьке вино «Барон д'Аріньяк». Для цього старанно підтримуються давні традиції виноробства і строго дотримується технологія виробництва.

На сьогоднішній день вино «Барон д'Аріньяк» купити можна у 69 країнах світу. Напій продається у величезних обсягах, мільйонами пляшок. Споживачам дуже подобається це легке, вишукане вино. В інтернет-магазині HAPPY WINE в асортименті представлене вино «Барон д'Аріньяк»: мерло, мускат, шардоне і т.д. Заходьте на сайт, вивчайте асортимент - і купуйте те, що вам дійсно до смаку!